Zachęcamy pracowników do jazdy rowerem

rowerem

Obecnie większość ludzi porusza się do pracy autem bądź środkami komunikacji miejskiej. Oczywiście dużo ludzi porusza się też skuterami i podobnymi pojazdami. Jednak warto zachęcać pracowników do jazdy na rowerze i jest na to kilka sposobów.

Dla czego warto jeździć rowerem do pracy

Na początku należy napisać dla czego warto poruszać się rowerem. Bez problemu można wsiać w auto i po prostu podjechać prosto pod pracę. Pierwszym powodem jest oczywiście kondycja oraz zdrowie które będzie lepsze jeżeli będziemy poruszać się rowerem. Jest to też dobry sposób na poprawę swojej sylwetki. Po drugie rower pozwoli nam dużo zaoszczędzić. Rower nie jest drogi a jego eksploatacja jest znacznie niższa niż w przypadku auta, ostatnim plusem dla którego warto jeździć na rowerze jest bez wątpienia omijanie korków. Poruszając się rowerem możemy przejechać gdzie tylko chcemy i zaoszczędzimy w ten sposób dużo czasu.

Jak zachęcić pracowników

Jednak jak zachęcić swoich pracowników do przesiadki na rower, po pierwsze musimy uświadomić im że jest to lepsze dla ich zdrowia oraz dla otoczenia. Warto o tym pomyśleć ponieważ rowery nie wydzielają spalin przez co w miastach jest nieco lepsze powietrze. Po drugie możemy spróbować dofinansować kupno rowerów przez pracowników co na pewno zachęci ich do tej formy poruszania się do pracy.

Warto zachęcać swoich pracowników do jazdy rowerem, ponieważ nie tylko zadbasz o ich zdrowie ale także o środowisko które jest coraz bardziej zaśmiecone spalinami.

Sklep rowerowy https://iwobike.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *