Wakacyjne wycieczki na rower co zabrać

rower

Zaczyna się sezon wakacyjny a co za tym idzie częściej wybieramy się w różne podróże, jest to bardzo fajny sposób w jaki można zorganizować sobie czas. Bardzo dobrym pomysłem jest oczywiście wybranie się na wycieczkę rowerową. Jednak co zabrać abyśmy na drodze mieli jak najlepszą trasę która nie przyniesie nam problemów.

Jaki rower

Na pewno należy zabrać rower, jest to oczywiście podstawa. Jeżeli jeszcze go nie mamy to musimy zastanowić się czy będziemy jeździć bardziej po terenach górskich czy też po terenach miejskich. Na te pierwsze zabierzemy rower trekkingowy na te drugie rower miejski. Jest to oczywiście duża różnica, więc przed kupnem polecam poczytać o tych rowerach.

Co wziąć do ekwipunku

Kolejna rzeczą jest na pewno jedzenie oraz picie, nie zapominajmy przekąsić coś w trakcie drogi abyśmy uzupełnili węglowodany i mieli siły na dalszą drogę. Nie pozwólmy się również odwodnić przez co może nam tej siły brakować. Ostatnią rzeczą którą powinniśmy zabrać w drogę to zestaw naprawczy do roweru. Zapobiegnie on niemiłym usterką w naszym rowerze. Taki zestaw powinien zawierać pompkę zestaw do klejenia dętki oraz zestaw do naprawy łańcucha który również może się popsuć w czasie wycieczki.

Jeżeli odpowiednio dobierzemy te wszystkie rzeczy, nasza następna wycieczka będzie bezproblemowa i będziemy mogli się cieszyć naszymi wakacjami bez usterek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *