Sipp opinie o serwisie sipp

Poznaj opinie o firmie sipp
sipp opinie

Sipp czyli Serwis Informacyjny Polskiego Prawa, to portal internetowy,  którego celem jest pomoc przedsiębiorcom, instytucjom finansowym, działom kadrowym oraz pracownikom oświaty w lepszym rozumieniu aktualnych zagadnień prawnych. Jakie są zalety i wady portalu? Zebraliśmy dla Państwa opinie na temat portalu Serwis Informacyjny Polskiego Prawa oraz opinie o portalu abc.prawo.link.  Polskie prawo bywa zawiłe i często niezrozumiałe, zawiłości prawne potrafią przytrafić o ból głowy niejednego przedsiębiorcę.  Czy warto skorzystać z pomocy oferowanej przez wymienione portale? Poznaj opinie o firmie SIPP razem z nami, lub podziel się swoimi wrażeniami.

Dane portalu SIPP – Opinie o firmie SIPP Kraków:

 • Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o.
 • Al. 29 Listopada 130 31-406 Kraków
 • https://sipp.pl/

Co zawiera dostęp do portalu sipp – opinie – czy warto?

Nasza opinia pomoc prawna oferowana przez Sipp może się okazać przydatna, jeśli wykonujemy zawody podwyższonego ryzyka w zakresie prawa np. architekt, księgowy, właściciel firmy, kadrowa w dużej firmie. W przypadku wybrania droższego pakietu uzyskujemy również darmową reklamę w postaci banera reklamowego oraz dostęp do bazy specjalistycznej wiedzy. Portal sipp.pl zapewnia certyfikowane szkolenia online, które wspomogą nasz rozwój osobisty. Szczególnie teraz w okresie pandemii jest to ogromne wsparcie zawodowe. 

 • Dostęp do wsparcia prawników – w razie problemów prawnych możemy poprosić o interpretacje przepisów prawnych, w zależności od wybranego pakietu otrzymujemy od kliku do nawet nielimitowanej liczby.
 • Certyfikowane szkolenia – W czasie pandemii możesz również poszerzać swoją wiedzę bez wychodzenia z domu. Serwis sipp daje ci dostęp do certyfikowanych szkoleń co w naszej opinii jest bardzo dobrym wyborem.
 • Wzory dokumentów – ułatwiają one prace w firmie księgowym oraz kadrowym. Możemy szybko przygotować np. umowę o pracę lub wszystkie dokumenty związane z pracami urlopami, rozliczenie zaliczek, rozliczenie delegacji, rozliczenie amortyzacji, ewidencja środków trwałych w firmie.
 • Kalkulatory – Portal sipp zapewnia dostęp do kalkulatorów, które pomogą w szybki sposób policzyć podatki, wynagrodzenia i inne ważne dla przedsiębiorców rzeczy.
 • E-booki do pobrania – Swoją wiedzę można rozwijać również dzięki napisanymi przez specjalistów ebookami.
 • Zweryfikowane informacje i wiadomości – SIPP daje dostęp do bazy wiedzy, w której każda wiadomość jest weryfikowana przez  specjalistów odpowiedzialnych za określone działy.

Serwis informacyjny polskiego prawa opinie opinie o firmie – podesłane przez klientów

Czy oferowane porady prawne są faktycznie skuteczne? Czy dostęp do portalu jest wart swojej ceny? Oto podesłane opinie klientów na temat dostępu do bazy wiedzy oraz pomocy prawnej przez portal SIPP oraz abc.prawo.link

 

SIPP – serwis informacyjny polskiego prawa | co zawiera dostęp do portalu opinia wideo.

 

 


 

 

Publikowane przez SIPP/Business Management/Centrum Innowacji Dla Biznesu

Poznaj opinie o portalu Sipp i pokrewnych publikowanych na Facebooku:

https://www.facebook.com/Publikowane-przez-SIPPBusiness-ManagementCentrum-Innowacji-Dla-Biznesu

Opinie o serwisie sipp

9.1

Czy polecasz Serwis Polskiego Prawa?

9.6/10

Cena za dostęp do serwisu

8.7/10

Zalety

 • Baner reklamowy
 • Dostęp do pomocy
 • Kalkulatory
 • E-booki do pobrania
 • Certyfikowane szkolenia

Wady

 • Wysoka cena za za abonament

28 thoughts on “Sipp opinie o serwisie sipp

 1. Czy polecasz Serwis Polskiego Prawa?

  9

  Cena za dostęp do serwisu

  7

  Ciekawy byłem opinii innych o portalu , bo ja mam akurat bardzo dobre, ale widzę, że inni też. To fajnie, bo widać takie rzeczy się przydają. Widzę, że ludzie tu chyba najczęściej z porad prawnych korzystają, inni ze szkoleń, mi osobiście przydała się opcja reklamy, bo nawiązałem kilka ciekawych kontaktów, ale jeszcze nic konkretnego. Mogę polecić tą opcję, jeśli ktoś szuka kontrahentów.

 2. Czy polecasz Serwis Polskiego Prawa?

  9

  Cena za dostęp do serwisu

  9

  dałem ogłoszenie reklamowe na portal firmy SIPP mojego warsztatu samochodowego i powiem szczerze, że od tamtej pory klientów mam więcej. Nie wiem czy to jest zbieg okoliczności, czy faktycznie jestem tu widoczny dla innych. Tak czy inaczej, klientów jest więcej, więc na pewno nie żałuję, że to kupiłem

 3. Czy polecasz Serwis Polskiego Prawa?

  9

  Cena za dostęp do serwisu

  9

  moja znajoma opowiadała że miała problem prawny, dość skomplikowana sprawa. Wiem, że jakiś dobry prawnik z SIPP ją poprowadził i sprawę wygrała. Wiem, że była zadowolona bo nie musiała mu płacić nie wiadomo ile dodatkowo, w ramach abonamentu jej to zrobili. Dlatego też mi to polecała, gdybym miał problem, żeby nie wydawać wielkich kwot na prawnika. Myślę, że w mojej branży ubezpieczeń może się to przydać.

 4. Czy polecasz Serwis Polskiego Prawa?

  9

  Cena za dostęp do serwisu

  9

  Wasze SIPP opinie są całkiem trafne. Nie miałem innego, to nie mam porównania, ale ten mi się spodobał, w zasadzie nie czytam już niczego innego niż Serwis Informacyjny Polskiego Prawa. Polecam – moja opinia o SIPP jest pozytywna!

 5. Czy polecasz Serwis Polskiego Prawa?

  9

  Cena za dostęp do serwisu

  9

  Moja opinia o SIPP jest bardzo pozytywna. Serwis abc.prawo.link jest ciekawy dla przedsiębiorców. Zostałem poszkodowany przez koronawirusa a Serwis Informacyjny Polskiego Prawa pomógł mi wyjśc na prostą. Cieszę się że poznałem również zdanie o abc.prawo.link opinie. Co możecie jeszcze powiedzieć o tej firmie? Znalazłem was w Google po wpisaniu serwis informacyjny polskiego prawa opinie i jestem zadowolony z waszego artykułu. Dzięki!

 6. Czy polecasz Serwis Polskiego Prawa?

  9

  Cena za dostęp do serwisu

  9

  Na pewno dobra opcja jest mozliwosc wyboru pakietu jaki nas interesuje

 7. Czy polecasz Serwis Polskiego Prawa?

  10

  Cena za dostęp do serwisu

  10

  Portal godny uwagi. Byłem nawet w siedzibie firmy na 29 listopada w Krakowie. Profesjonalne wydawnictwo.

 8. Czy polecasz Serwis Polskiego Prawa?

  9

  Cena za dostęp do serwisu

  9

  Korzystam z portalu abc.prawo.link. Bardzo przydała mi się pomoc podczas zakładania własnej działalności gospodarczej, zdecydowanie na plus 🙂

 9. Czy polecasz Serwis Polskiego Prawa?

  9

  Cena za dostęp do serwisu

  9

  Fajna, wysoka jakość usług, polecam każdemu

 10. Czy polecasz Serwis Polskiego Prawa?

  9

  Cena za dostęp do serwisu

  10

  Polecam Serwis Informacyjny Polskiego Prawa. Szkolenia online oceniam bardzo pozytywnie – można uzyskać wiele certyfikatów.

 11. Czy polecasz Serwis Polskiego Prawa?

  9

  Cena za dostęp do serwisu

  9

  Polecam usługi ponieważ od jakiegoś czasu z nich już korzystam. Dobra jakość obsługi, dobrze wszystko wytłumaczone i opisane. Najważniejsze, że rzetelna informacja na czas.

 12. Czy polecasz Serwis Polskiego Prawa?

  10

  Cena za dostęp do serwisu

  7

  Korzystam z usług SIPP, z ich portalu doradczo prawnego – niezbędne narzędzie dla przedsiębiorców

 13. Czy polecasz Serwis Polskiego Prawa?

  9

  Cena za dostęp do serwisu

  9

  Skorzystałem z okresu testowego i zdecydowałem się na przedłużenie. SIPP bardzo pomógł mi w bieżących sprawach firmy i nie wyobrażam sobie jej prowadzenia bez ich usług.

 14. Polecam zdecydowanie firme sipp, już od kilku lat korzystam z ich usług i ani razu się nie zawiodłem 🙂

 15. Dzięki pomocy prawników portalu https ://sipp. pl/ wygrałam sprawę w sądzie z
  nieuczciwym wykonawcą. Oszustów niestety nie brakuje. Serwis Informacyjny Polskiego
  Prawa oferuje profesjonalną obsługę na czas. Szczerze polecam usługi i portal.

 16. Ja próbowałam portal SIPP podczas okresu testowego, wydaje sie ok, ale nie na moją
  kieszeń aktualnie, nie mam teraz środków na dodatkowe wydatki, może po nowym roku
  kupię Sipp.pl bo widzę, że ma dobre opinie.

 17. zostawiam pozytywną opinię o Sipp. Bardzo dobra współpraca już od dłuższego czasu. Postanowiłem przedłużyć abonament na kolejny rok

 18. juz nie raz korzystalem z pomocy sipp, pomogli mi rozwiazac kilka spraw, obylo sie bez korzystania z uslug prawnika

 19. Współpracowałem z firmą SIPP przy wdrożeniu procedur zarządzania jakością na produkcji, wszystko przebiegło pomyślnie polecam Serwis Informacyjny Polskiego Prawa

 20. Pracuję w administracji publicznej i nie ukrywam, że dzięki temu co znalazlem na portalu abcprawolink mam dużo więcej czasu dla siebie. Moja opinia o sipp jest pozytywna. Dostęp trochę kosztuje, bo płacimy za cały rok z góry, ale jakby to rozbić na miesiące to nie jest źle.

 21. Moja Opinia o sipp – mają ciekawy ebook z zakresu wdrażania rodo w firmie i dzięki temu przykuli moją uwagę. Mieliśmy wdrożyć w firmie zmiany związane z RODO i tematyki na portalu abc.prawo.link była dla nas satysfakcjonująca.

 22. Korzystałem kiedyś z ich pomocy w pewnej sprawie. Szybko udało mi się załatwić to co chciałem. Jesli będzie taka potrzeba w przyszłości to na pewno skorzystam.

 23. do portalu sipp przekonały mnie dobre opinie, nie zawiodłem się, profesjonalna pomoc, dzięki której sporo zaoszczędziłem na prawnikach 😉

 24. Moja opinia na temat Sipp – dobre ale trochę drogie. Jesli kogoś stać to napewno mu się przyda. Ja przez rok korzystałem z podstawowego abonamentu i byłem zadowolony,

  1. Czy polecasz Serwis Polskiego Prawa?

   9

   Cena za dostęp do serwisu

   9

   Serwis informacyjny polskiego prawa ma swoje zalety. Serdecznie polecam ten portal, bardzo przydatny w mojej codziennej pracy. Dla tych, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą. Po pierwsze dostęp do sipp mam już od sześciu miesięcy. To był obiektyw zakup , nie wyobrażam sobie bez tego portalu abc.prawo.link. oszuści z innych portali chcieli mnie kiedyś przekonać do innego portalu ale ja korzystam tylko z SIPPu i jestem zadowolony.
   Polecam wygoolować serwis informacyjny polskiego prawa opinie i zobaczyć ile osób już korzysta.
   serwis informacyjny polskiego prawa to dobra sprawa. Pozdrawiam,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *