Przydatne dodatki do roweru

roweru

Każdy z nas posiada jakiś rower, jednak nie każdy jeździ na nim często. Jeśli poruszasz się na rowerze coraz częściej, i zastanawiasz się czy da się jeszcze bardziej uczynić tą przejażdżkę funkcjonalną to jest kilka gadżetów które mogą umilić ci wycieczki.

Akcesoria do naszego roweru

Zacznijmy od podstawowych akcesoriów które mierzą twoją trasę czy pokazują jaką średnią prędkością jedziesz. Jeszcze kilka lat temu mógłbyś zakupić gps i osobny licznik. Te koszta były by większe jednak w obecnych czasach nie warto tracić pieniędzy jeżeli będziesz używać tych rzeczy sporadycznie. Warto jednak mieć pod ręką smarphonea. Ma on wszystkie powyższe funkcję, wystarczy pobrać tylko odpowiednią aplikację i zamontować go w uchwycie na telefon.

Jakie jeszcze kupić

Kolejnym bardzo fajnym dodatkiem jest lusterko do roweru. Nie raz jeżeli jeździsz na sprzęcie jakim są rowery miejskie w miastach może pomóc ci w sytuacjach które mogą okazać się trudne do ogarnięcia. Bardzo dobrze jest mieć też przy sobie zestaw naprawczy do roweru. Ponieważ wybierając się na wycieczkę możemy zawsze naprawić sami mniejsze szkody przez co nie będziemy musieli się martwić skąd wziąć pomoc do naprawy. Ostatnim bardzo przydatnym akcesorium jest oczywiście pokrowiec do roweru, to nim zabezpieczymy rower przed deszczem.

Te dodatki nie są bardzo potrzebne, jednak nie raz mogą nam uprzyjemnić jazdę na rowerze oraz pomóc w niektórych sytuacjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *