Pomysły na prezenty komunijne: pufy w kształcie piłek

Maj i czerwiec to czas gorączkowych poszukiwań oryginalnych prezentów komunijnych. Najnowsze trendy wskazują na odchodzenie od elektronicznych gadżetów na rzecz przedmiotów, które można używać przez wiele lat. Dobrym pomysłem jest zakup zestawu puf w kształcie piłek, które będą stanowić ciekawą dekorację pokoju dziecięcego i młodzieżowego.

pufy w kształcie piłekPufy w kształcie piłek

Pufy w kształcie piłek to wygodne fotele sportowe, przeznaczone nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale także dla dorosłych. Pufa piłka jest wygodnym siedziskiem i w zależności od rozmiaru można na niej leżeć, drzemać, oglądać TV, czytać książki lub po prostu odpoczywać.

Ten rodzaj puf to doskonały dodatek do pokoju dziecięcego i młodzieżowego. Dzieci i nastolatki uwielbiają miękkie, wygodne siedziska, tak dalekie od twardych krzeseł i foteli ze sztywnym stelażem. Zabawa i relaks na takich pufach daje wiele przyjemności nie tylko maluchom, ale także osobom dorosłym i seniorom. Dla starszych dzieci warto wybrać pufę w kształcie piłki, zwaną Fotelem Kibica. To siedzisko jest wypełnione granulatem styropianowym i dzięki swoim znacznym gabarytom zapewnia komfortowe użytkowanie wszystkim członkom rodziny.

pufy w kształcie piłek

Fotele sportowe

Obecnie na rynku mamy do wyboru wiele modeli puf w kształcie piłek. Bezsprzecznie najpopularniejsza jest piłka nożna oraz fotel kibica. Obydwa modele powstały z myślą o miłośnikach piłki nożnej, którzy na wygodnych pufach mogą oglądać w TV rozgrywki swoich ulubionych klubów i reprezentacji narodowych. Dużym zainteresowaniem cieszy się także pufa piłka przygotowana dla wielbicieli koszykówki. Można ją kupić w dwóch różnych wersjach kolorystycznych: pomarańczowej oraz różnokolorowej, typu mix. Obydwie wersje są uszyte z ekoskóry, która jest wytrzymała i odporna na zabrudzenia. Aby ją odświeżyć, wystarczy przetrzeć pufę piłkę wilgotną ściereczką i gotowe!

Fotele sportowe mają tę zaletę, że są bardzo lekkie i plastyczne, dzięki czemu nawet maluchy poradzą sobie z ich przestawianiem. Wypełnienie pufy łatwo poddaje się kształtowaniu, więc to użytkownik decyduje w jakiej pozycji chce odpoczywać. Pufy w kształcie piłek to doskonały pomysł na prezent dla dziecka z okazji urodzin, komunii lub na Dzień Dziecka. Dzięki takiemu zakupowi zachęcimy je do wysiłku fizycznego lub wesprzemy jego sportowe hobby. Młodzież ceni sobie pufy piłki z uwagi na ich plastyczność – kiedy przychodzą w odwiedziny koledzy i koleżanki, można beztrosko rozsiąść się na pufach i wesoło spędzić czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *