Płatnośc bitcoinem, tylko sklep internetowy?

Ogólnie, kryptowaluty to środek płatności który wykorzystywany jest przede wszystkim jako środek płatniczy w sklepach internetowych.  Jednak w obecnych czasach, jego możliwości płatnicze wzrosły i teraz zapłacimy nim nawet w sklepach stacjonarnych.

Gdzie zapłacimy

Czasy w których kryptowaluty były środkiem płatniczym na internecie już minęły. Teraz z bitcoinem oraz innymi kryptowalutami spotkamy się w sklepach stacjonarnych. Bitcoinem zapłacimy za bardzo wiele rzeczy, od usług streamingowych typu hbo go aż po meble. Bardzo często z płatnością krytpowalutami spotkamy się u różnych fryzjerów czy też zwykłych sklepów.

Giełda i kantor

Jeżeli chodzi o szersze zastosowanie kryptowalut, jest nim na pewno inwestycja na  giełdzie. Coraz częściej ludzie inwestją w kryptowaluty, ponieważ bardzo często zwraca się im to z dużym zyskiem. Bardzo często tez spotkamy się z kantorami które wymienią nasze bitcoiny na prawdziwą walutę. W przyszłości płatności kryptowaluowe będą jeszcze większe, ponieważ cały czas sprzedawcy coraz chętniej przyjmują płatności tego typu.

Jak widać jest to jakaś namiastka przyszłości. Warto zainteresować się wydobyciem kryptowalut i odłożyć sobie ich trochę na tego typu płatności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *