Piwa i nalewki na bazie ziół

piwa

Jeżeli lubicie wieczorem napić się dobrej nalewki bądź zimnego piwa to ten artykuł jest dla was. Na co dzień ludzie kosztują zazwyczaj znane im produkty i unikają innych, dla tego chciałbym wam opisać kilka fajnych trunków które będą idealne do wypicia na wieczór.

Nalewki ziołowe

Bardzo popularne chociaż niektórzy nie potrafią ich wypić przez ich mocny aromat, ale nie wszystkie są tak ostre i intensywne. Bardzo popularna nalewka z mięty lub z pokrzywy są to bardzo aromatyczne nalewki ale bardzo zdrowotne. Bardzo dobrze działają na nasz układ pokarmowy oraz trawienny. Ja sam produkuje nalewki korzystając z mieszanek ziołowych ponieważ według mnie jest to unikalne i bardzo zróżnicowane.

Piwa ziołowe

Jeżeli na co dzień pijesz zwykłe piwa ze sklepu to spróbuj kiedyś piwa z dodatkiem innych chmieli bądź ziół. Oczywiście chmiel to też zioło ale ten który jest użyty w zwykłych koncernowych piwach jest prawie nie wyczuwalny, dla tego też polecam spróbować piwa rzemieślnicze w których często spotkamy się z dodatkowymi ziołami użytymi do produkcji.

Jeżeli następnym razem będziesz chciał usiąść wieczorem i napić się czegoś wyjątkowego i gustownego to polecam powyższe propozycje. Jest mnóstwo typów nalewek oraz napojów chmielowych dla tego na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *