Wartość kamieni szlachetnych w grach

gry

Dziś nieco luźniejszy artykuł który jest nawiązaniem do kamieni szlachetnych. Jeżeli grywasz często w gry na pewno spotkałeś się w nich z różnymi formami kamieni szlachetnych. Coraz częściej wykorzystywane są one w grach typu sandbox przez co ich popularność w świecie gier ciągle rośnie.

Gry w których budujemy

Najczęstszym typem gier w których występują kamienie szlachetne są oczywiście gry typu sandbox. Służą one najczęściej jako materiał do wykonywania i tworzenia nowych przedmiotów.Pomogą nam one w dalszej rozgrywce. Najpopularniejszymi grami w których się spotkamy na przykład z diamentem, topazem czy też innymi kamieniami szlachetnymi są gry typu terraria oraz minecraft.

Gry rpg

Drugim typem gier który może zasłynąć z przydatności użycia w nim elementów kamieni szlachetnych są gry rpg. W grach typu diablo spotykamy się z nimi w celu ulepszenia naszych dotychczasowych przedmiotów. Polega to na połączeniu na przykład diamentów z naszym orężem bądź inną częścią ekwipunku. Bardzo często spotkamy się z nimi też w grach typu baldurs gate jako drogocenny przedmiot który możemy sprzedać u handlarza i zarobić na nowy ekwipunek.

Oczywiście takich gier jest o wiele wiele więcej, i nawet w małych produkcjach spotkamy się z diamentami. Są to kamienie drogocenne zarówno w grach jak i w prawdziwym życiu, dla tego jeżeli posiadamy taki kamień, powinniśmy zrobić mu certyfikację diamentu aby ocenić jego wartość.

Aby dowiedzieć się więcej o certyfikacji diamentów zapraszam na http://www.pollabo.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *