Jedziemy w podróż – na czym najlepiej grać

 

do grania

Dużo podróżujesz i lubisz grać? Zastanawiasz się w co warto zainwestować aby umilić sobie podróż? Jest kilka ciekawych propozycji które możesz rozważyć. W tych czasach jest mnóstwo handheldów oraz laptopów które można wziąć w podróż i dobrze się przy tym bawić.

Konsola w podróż

Pierwszym najoczywistszym wyborem jest handheld. Nie musisz posiadać dużo pieniędzy aby zaopatrzyć się w jakąś starszą konsolkę i dobrze bawić się każdej podróży. Każdy sprzęt tanieje tak samo dzieje się z handheldami. Zazwyczaj gry na nie są tanie, a same urządzenie posiada dodatkowe funkcje typu odtwarzanie filmów czy czytanie ebooków. Najbardziej popularnymi konsolami przenośnymi są psp, Nintendo ds czy też nowość w branży Nintendo switch.

Laptop w podróż

Kolejnym wyborem może być laptop. Oczywiście granie na nim nie będzie zbyt wygodne, lecz zawsze można podpiąć pada i cieszyć się z komfortowej rozgrywki. Są także specjalne laptopy do grania w podróży, na przykład nowość na rynku czyli gpd win, jest to bardzo mały laptop który posiada w sobie wbudowanego pada i bardzo dobre podzespoły jak na taki sprzęt. Bez problemu pograsz na nim w miarę nowsze gry pomimo iż sprzęt ten nie ma wydajności koparki kryptowalut, lecz naprawdę gra się na nim komfortowo.

Smartphone w podróż

Ostatnim najbardziej popularnym rozwiązaniem w ostatnich czasach są oczywiście nasze smartphony. Jeżeli zainwestujemy i kupimy takiego o dobrych parametrach to nasza rozgrywka powinna być bardzo płynna oraz komfortowa. Na smartphony wychodzi coraz więcej produkcji które ukazują się także na komputerach klasy pc.

Opcji jest wiele to od was zależy która będzie najbardziej pasowała. Ja osobiście uważam że najlepsza jest ta ostatnia ze względu na przenośność oraz bardzo dużo akcesoriów które ułatwiają grę i posiadają dodatkowo dużo różnych dodatków.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *