Jak dobrać biżuterię w okresie jesienno-zimowym?

Jak dobrać biżuterię w okresie jesienno-zimowym?

Panujący obecnie okres jesienny i nadchodząca wielkimi krokami zima to czas w którym dobrze jest się przygotować zarówno pod względem cieplejszych ubrań jak i odpowiednio dobranej biżuterii. Wszyscy bowiem wiedzą, że tak naprawdę to właśnie dodatki sprawiają, że dana stylizacja wygląda niepowtarzalnie i wyjątkowo. W tym poradniku zastanowimy się zatem jak dobrać biżuterię w okresie jesienno-ziomowym.

Jak dobrać biżuterię w okresie jesienno-zimowym
Jak dobrać biżuterię w okresie jesienno-zimowym

Otóż niezawodnym sposobem na dopełnienie stylizacji na chłodniejsze dni będzie wybranie srebrnej biżuterii. Oczywiście można ją nosić przez cały rok, jednak to właśnie w tym okresie będzie ona najlepiej komponować się z noszonymi przez nas ciuchami. Trendy biżuteryjne zmieniają się co rok ale fakt, że srebrna biżuteria najlepiej dopełni stylizację z grubym płaszczem pozostaje niezmienny.

Oczywiście można nieco wyłamać się z tego schematu i dobrać biżuterię która będzie dopasowana pod względem kolorystycznym do noszonego przez ciebie szalika lub rękawiczek. Wystarczy wtedy aby srebrna biżuteria posiadała jakieś ozdobne kamyczki w blado różowym odcieniu. Mogą to być na przykład cyrkonie.

Dodatkowo warto zadbać aby w kolekcji biżuterii jaką posiadamy znalazł się komplet bardziej masywnej biżuterii w srebrnym kolorze, która to znakomicie sprawdzi się wraz z golfem czy też ciepłym swetrem.

Oczywiście srebrna biżuteria będzie najlepiej prezentować się w zestawieniu z jakimś szlachetnym kamieniem. Ozdobny kruszec doda każdej stylizacji jeszcze więcej wdzięku. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele wariantów takowych kamieni. Mowa tutaj o nocy kairu, turkusach czy też koralach. Oczywiście wszystkie one zostaną przyćmione przez biżuterię z diamentem. Diament to w końcu najpiękniejszy ze szlachetnych kamieni. Należy jednak uważać aby nie zakupić biżuterii z podrobionym kamieniem. Upewnijmy się zatem, że nasz diament na biżuterii posiada odpowiedni certyfikat wystawiony przez laboratorium gemmologiczne takie jak – http://www.pollabo.pl/

Jeżeli w okresie jesiennym zależy nam na nieco bardziej subtelnej biżuterii to polecamy inwestycję w celebrytki w postaci naszyjników i bransoletek z pojedynczą zawieszką. Znakomicie sprawdzą się one w przypadku codziennych oraz wieczorowych stylizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *