Gdzie zakupić nowy rower?

Często bywa, tak że chcemy coś kupić i mamy dylemat czy kupić tę rzecz nową, czy też używaną. Ze sklepu stacjonarnego czy też internetowego. W każdym sposobie są plusy i minusy. Jednak ja dziś chciałbym rozważyć gdzie najlepiej kupić rower.

Sklep Stacjonarny i rowery

Oczywiście większość ludzi udaje się do sklepu stacjonarnego. W większych miastach takich sklepów jest bardzo dużo, nawet w większych marketach można znaleźć rowery. Oczywiście możemy sprawdzić na żywo, jak rower się prezentuje i czy będzie nam odpowiadał, jednak cenowo w sklepach stacjonarnych przeważnie jest drogo oraz mamy ograniczony wybór.

Sklep internetowy i rowery

Według mnie jest to najlepsza opcja. Mamy bardzo dużo modeli do wyboru, nie jesteśmy ograniczeni do jednego sklepu internetowego, bo jest ich wiele oraz mamy też przecież serwisy aukcyjne. Obsługa w takich sklepach zazwyczaj zna się na posiadanych rowerach i doradzi w razie potrzeby, rowery są bardzo dobrze ukazane na zdjęciach a w razie gdy taki rower nam się nie spodoba, to możemy taki model zwrócić i kupić inny.

 

Gdzie kupić nowy rower?

 

Tak naprawdę są to dwie najpopularniejsze opcje. Zawsze można kupić używany od znajomego, lecz jeżeli chcemy nowy, to trzeba rozważyć jeden z powyższych sposobów. Ja swój kupiłem rok temu na sklepie https://iwobike.pl/ i jestem bardzo zadowolony, rower został mi przysłany tak jak na zdjęciu i tak jak był opisany przez obsługę. Tak więc zachęcam do zakupów w sklepie internetowym, jest to naprawdę dobra opcja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *