Fotele młodzieżowe: jakie modele są najmodniejsze?

Fotele młodzieżowe stały się niezwykle popularne nie tylko wśród młodych ludzi, ale także wśród osób dorosłych i seniorów. Ten typ mebli relaksacyjnych łączy w sobie tradycję z nowoczesnością. Wygodne oparcie i miękkie siedzisko zamiast sztywnego stelaża to główne atuty foteli młodzieżowych.

Fotele młodzieżowe

Fotele młodzieżowe: nowości

Na rynku meblarskim pojawiła się niedawno nowa kolekcja mebli relaksacyjnych, wśród których wyróżnia się fotel młodzieżowy Naomi Jungle. Ten model przypomina leżankę lub tradycyjny szezlong, na którym można wygodnie leżeć i np. opalać się na świeżym powietrzu. Użytkowanie fotela Naomi Jungle jest możliwe zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz, dzięki zastosowaniu materiału o właściwościach wodoodpornych. Tkanina outdoorowa, z której wykonano siedzisko Naomi Jungle, jest odporna nie tylko na wilgoć, ale także na działanie promieni słonecznych i innych czynników atmosferycznych.

Fotele młodzieżowe zwracają na siebie uwagę nietuzinkowymi kształtami i modnymi wzorami. Tak właśnie jest w przypadku Naomi Jungle, która eksponuje niezwykle oryginalny wzór z egzotycznymi ptakami i tropikalnymi roślinami. Mocne, żywe i energetyczne kolory przyciągają wzrok, kuszą, aby z bliska przyjrzeć się fotelowi i rozsiąść się w nim wygodnie.

Fotele młodzieżowe

Fotele młodzieżowe: najmodniejsze modele

Oprócz wspomnianej już leżanki Naomi Jungle, warto zwrócić uwagę na popularny model zwany Fotel Viper. Ten fotel młodzieżowy wyróżnia się nowoczesnym kształtem, który pasuje szczególnie do aranżacji w stylu wielkomiejskim, industrialnym i futurystycznym. Najciekawsza wersją Fotela Viper jest pufa wykonana z materiału De Lux w atrakcyjnych odcieniach: srebro, miedź i beż. Główną zaletą Fotela Viper jest to, że siedzisko znajduje się wyżej, aniżeli w workach sako. Dzięki temu podczas uzytkowania nie występuje uczucie zapadania się przy siadaniu. Z tego siedziska łatwo się wstaje, a plecy mają solidne wsparcie.

Topowym produktem wśród foteli młodzieżowych jest także Solid Modern, który łączy w sobie elegancję z najwyższą jakością wykonania.  Prosta forma fotela składająca się z idealnie dobranych proporcji zyskała zupełnie nowy kształt i nowoczesny design. Udało się to uzyskać poprzez zastosowanie modnych motywów graficznych takich jak japońskie bladoróżowe kwiaty wiśni, czy delikatne fioletowe kwiaty kopru. Ten fotel stal się hitem także z uwagi na właściwości wypełnienia, które idealnie dopasowuje się do pozycji ciała użytkownika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *