Folia strech ciekawe zastosowania

folia strech

Jest to raczej artykuł ciekawostka lecz może przydać się wam w życiu codziennym. Zacznijmy od tego czym jest folia stretch. Otóż jest to folia bardzo rozciągliwa odporna na wodę oraz kurz. Używając takiej folii możemy zrobić w swoim domu kilka przydatnych rzeczy. Oto kilka z nich.

Popularne zastosowania

Pierwszym zastosowaniem naszej folii będzie ochrona naszej altanki przed zimą. Otóż jeżeli na zimę nasza altanka nie zostanie odpowiednio zabezpieczona to wtedy może ulec zniszczeniu spowodowanemu przez ujemną temperaturę oraz śnieg. Moim sposobem na zimę jest owinięcie naszej altanki folią stretch, wtedy do środka nie dostanie się śnieg przez co altanka nie ulegnie zniszczeniu.

Kolejne zastosowania

Kolejnym zastosowaniem folii stretch jest łączenie jej z euro paletą. Jeżeli posiadamy te dwie rzeczy możemy dobrze zapakować na przykład nasze pudełka do transportu. Sposób polega na tym aby na naszej palecie ułożyć pudełka a następnie owinąć je kilka razy naszą folią co spowoduje że przy transporcie naszych pudełek pozostaną one nieruchome. Zminimalizuje to jakiekolwiek ryzyko uszkodzeń rzeczy w nim zawartych.

Oczywiście zastosowań takiej folii jest multum i jest to bardzo przydatna rzecz. Jednak ja opisałem takie które widziałem u znajomych czy też w sklepach. Jeżeli chcecie zaopatrzyć się w folie stretch to zachęcam do kupowania jej na intrenecie mamy wtedy wiele wariantów kolorowych i właściwościowych do wyboru oraz wychodzi nas to taniej.

 

Hurtownia materiałów tapicerskich http://www.tapicerskie.com.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *