Dlaczego warto zainwestować w lustro weneckie?

Dlaczego warto inwestować w lustro weneckie? Lustro weneckie to doskonałe rozwiązanie zarówno do domów prywatnych, jak i miejsc publicznych. Niesie za sobą szereg korzyści – zarówno tych oczywistych, jak i mniej typowych.

Szerokie możliwości stosowania lustra weneckiego

Lustro weneckie może być stosowane na wiele rodzajów szyb. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia, dzięki czemu może bez większych utrudnień służyć przez długi czas. Na jakie okna można zamontować takie lustro?

Zwykłe szyby

Lustra weneckie mogą być stosowane również w przypadku okien dachowych z gazem. To sprawia, że pokoje na poddaszu mogą być odpowiednio chronione przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Lustro weneckie w oknie dachowym z gazem

Lustra weneckie mogą być stosowane również w przypadku okien dachowych z gazem. To sprawia, że pokoje na poddaszu mogą być odpowiednio chronione przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Bezpieczeństwo przede wszystkim – lustro weneckie

Lustro weneckie to nie tylko możliwość odgrodzenia się od spojrzeń innych osób, ale również doskonała ochrona w wielu aspektach. Możesz cieszyć się zwiększonym bezpieczeństwem i komfortem.

Lustro weneckie – ochrona przed słońcem i upałami

Weneckie lustro pomaga w zredukowaniu nawet do 98% szkodliwego promieniowania UV. Dodatkowo znacząco zmniejsza odblaski słoneczne, tym samym ograniczając zmęczenie wzroku. To rozwiązanie szczególnie przydatne podczas czytania, a także pracy.

Poprawa bezpieczeństwa w razie rozbicia szyby

Lustro weneckie jest odporne na zarysowania, a także chroni szybę w przypadku jej rozbicia. Tym samym na przykład przypadkowo uszkodzona przez dziecko szyba jest lepiej podtrzymywana, a ryzyko, że maluch zrobi sobie krzywdę – ograniczone. To zwiększone bezpieczeństwo, a także znacznie mniejszy bałagan po uszkodzeniu szyby.

Lustra weneckie Ochrona przed ciekawskimi

Weneckie lustro to oczywiście nie tylko ochrona przed promieniowaniem czy uszkodzeniami, ale również najbardziej oczywiste zastosowanie – czyli ochrona przed ciekawskimi spojrzeniami osób przechodzących za oknem. Tego typu lustro przyda się szczególnie w pomieszczeniach znajdujących się na niskim parterze, w bezpośredniej okolicy ciągów komunikacyjnych. Dzięki specjalnej warstwie, lustro zapobiega możliwości zaglądania do wnętrza pomieszczenia, a jednocześnie pozwala na zachowanie pełnej widoczności z pokoju na zewnątrz.

Sprawdź nasz poprzedni artykuł Jak działają kursy wymiany walut?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *