Komputer a laptop możliwości rozwoju

Jeżeli zastanawiałeś się kiedyś nad zakupem komputera na pewno w pierwszej kolejności zwróciłeś uwagę na to do czego on ma Ci służyć. Oczywiście typowym zastosowaniem komputera w dzisiejszych czasach jest po prostu przeglądanie internetu i edycja dokumentów, lecz jest taka garstka ludzi którzy używają komputera do grania czy też do pracy. W dzisiejszym artykule napiszę w jaki sposób można zmodyfikować swój komputer bądź laptopa.

 

Komputer stacjonarny

Jeżeli chodzi o możliwości komputera stacjonarnego są bardzo

ogromne. Niektóre komputery są nawet tak mocne że możemy ich użyć jako koparki bitcoin, my jednak skupimy się na modyfikacji komputera. Z komputerem jest o tyle prosto że każdą część jaką chcemy możemy wymienić sami. Zaczynając od obudowy i zasilacza poprzez kartę graficzną i procesor kończąc na dysku czy pamięci ram. Więc jeżeli w przyszłości zamierzasz ulepszyć swój sprzęt ponieważ jesteś graczem lub jest Ci niezbędny do wydajnej pracy wybierz komputer.

 

Laptop i modyfikacja

Jeżeli chodzi zaś o laptopy tu jest troszkę ciężej. Oczywiście są wydajne laptopy i można je kupić ale musimy się liczyć z droższą ceną i tym że w przyszłości stracą one tą wydajność i nie będziemy mogli już jej podnieść. W laptopie zmienić możemy pamięć ram oraz dysk do innych części owszem jest dostęp lecz tylko specjaliści potrafją modyfikować taki sprzęt.Więc jeżeli nie chcesz kopać bitcoin tylko przeglądać internet i dokumeny to polecam tą opcje.

koparki bitcoin

Laptop czy komputer

Opisałem tutaj po krótce możliwości modyfikacji naszych sprzętów. Jeżeli już masz któryś z nich rozważ modyfikację może ona przyśpieszyć trochę twój sprzęt.Jak przymierzasz się do zakupu któregoś z powyższych to wybierz ten sprzęt który będzie Ci wystarczał aby wykonywać zadania które chcesz wykonywać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *