Biżuteria męska w codziennym ubiorze

Kiedy przechadzam na codzień po mieście widzę że biżuteria jest nieodłączną częścią miejskiej mody. Oczywiście biżuteria jest najpopularniejsza wśród kobiet, jednak mężczyźni też często sięgają po różne dodatki. Ja postaram dziś opisać się te dodatki i podać swoje propozycję.

 

Zegarki, naszyjniki, pierścienie

Największą popularnością wśród mężczyzn cieszą się przeróżne zegarki z rozmaitymi zdobieniami. Oczywiście nie ujmując też naszyjnikom czy pierścieniom. Najczęściej mężczyźni noszą je w barwach albo srebrnych albo złotawych. Często też widać u nich przeróżne bransoletki które też wpasują się w otoczenie.

 

Jakie trendy?

Najfajniejszym trendem według mnie jest biżuteria grawerowana. Jest ona coraz popularniejsza i dobrze spersonalizowana może oddać duszę każdego z nas. Wykonujemy projekt następnie biżuteria idzie do graweru a my otrzymujemy gotowy produkt. Bardzo polecam ten sposób ponieważ jest bardzo stylowy i unikalny po prostu możesz mieć biżuterie ze swoimi projektami.

biżuteria męska

Jakie dodatki?

Ja osobiście uważam że zegarek i naszyjnik jest wystarczającą ozdobą, jednak nie musi być to nudne i wtórne, możemy użyć technologii opisanej powyżej aby uzyskać świetny efekt. Jeżeli jesteś zainteresowany taką technologią zapraszam na stronę http://pollabo.pl/ jest tam to szczegółowo opisane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *