Akcesoria samochodwe – przydatne w trasę

Często mamy w planach wybrać się w jakąś dłuższą podróż swoim samochodem. Planujemy, sprawdzamy stan techniczny auta, dbamy o jego czystość lecz według mnie powinniśmy zwrócić uwagę na pewien szczegół który może nam taką podróż ułatwić czyli akcesoria samochodowe. Co warto wziąć ze sobą w podróż? Przekonajcie się sami.

GPS/ Smartphone

Jeżeli jedziemy w dłuższa nie znaną trasę powinniśmy zaopatrzyć się w nawigac

 

je. Nie ważne czy to będzie nawigacja zwykła czy też z telefonu. Ważne jest żeby pasowała Tobie i doprowadziła cię co celu. To już nie czasy w których używamy map aby dostać się do innego dalej położonego miasta. Teraz wystarczy mieć przy sobie smartphone i możemy ruszać w drogę.

Kompresor

Auto możemy również zaopatrzyć w bardzo przydatne narzędzie jak przenośny kompresor. Należy dbać o dobijanie powietrza w swoich kołach, po pierwsze poprawi to nasz komfort jazdy, po drugie unikniemy przykrej usterki jaką jest przebita opona. Czasami może się tak zdażyć że będzie potrzeba dopompować koło podczas trasy wtedy taki kompresor na pewno ułatwi nam to zadanie.

Ładowarka samochodowa

 

Mała ale bardzo przydatna. Często zdarza się nam że podczas nawigowania telefonem zużywa on się w szybkim tempie. Wtedy z pomocą przychodzi nam ładowarka samochodowa. Oczywiście pozwoli ona nam naładować taki telefon podczas nawigacji ale również podładować inny elektroniczny sprzęt nie będziemy musieli robić postojów aby ładować telefon a to zaoszczędzi nam dużo czasu.

akcesoria samochodowe

 

Przyjemna podróż

Jeżeli zaopatrzymy się w przydatne akcesoria których na rynku jest coraz więcej, nasza podróż będzie przebiegała lepiej i przyjemniej. Nie jest to niezbędne ale gwarantuje że używanie takich akcesoriów  przyniesie nam samą przyjemność z jazdy która powinna być bezstresowa i lekka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *